Internetinių svetainių kūrimas. Darbų pavyzdžiai

Sakoma, kad vienas darbas geriau už tūkstantį žodžių. Internetinių svetainių kūrimas – ne išimtis. Žemiau rasite kelis mano darbų pavyzdžius. Pavyzdžiuose pateiktos svetainės turi savo funkcijas, ir buvo padarytos taip, kad jas atliktų. Jūsų svetainė galbūt turės visai kitus reikalavimus, ir atitinkamai kitaip atrodys.

Jeigu jums reikia pagalbos su internetine svetaine, palikite savo kontaktus ir aš su jumis susisieksiu.

  Internetinių svetainių kūrimas visuomet prasideda nuo tikslų, kurie keliami būsimai svetainei. Analizuoju, kokie yra jūsų poreikiai, kokias funkcijas nauja svetainė turės atlikti. Visos mano sukurtos svetainės turi turinio valdymo sistemą, kad galėtumėte nesunkiai patys koreguoti svetainėje patalpintą tekstą, nuotraukas ar video medžiagą. Dizainas pritaikomas mobiliesiems įrenginiams. Svetainės struktūra pritaikoma paieškos sistemoms (SEO optimizacija). Labai dažnai įdiegiu tokias funkcijas, kaip: kontaktų forma, integracija su socialiniais tinklais, lankomumo statistika, ir pan. Visos funkcijos priklauso nuo jūsų poreikių.

   

  Gerda Interjeras

  Internetiniu svetainiu kurimas - Gerda interjeras

  Apsilankykite – www.gerdainterjeras.com

  Gerda Interjeras“ – tai interjero dizainerės Gerdos Sutkienės atliktų darbų galerija. Dizainerė teikia visas interjero dizaino paslaugas nuo koncepcijos sukūrimo iki projekto realizavimo.

  Internetinėje svetainėje pateikiama daug nuotraukų, todėl didžiausias dėmesys buvo skirtas jų apdorojimui, pateikimui bei optimizacijai. Nuotraukų galerijos valdymas realizuotas taip, kad klientė galėtų nesunkiai įkelti naujus projektus, naudodamasi patogia vartotojo sąsaja. Galerija turi tokias funkcijas, kaip: nuotraukų suspaudimas, vandenženklio uždėjimas, nuotraukų suskirstymas į aplankus, rūšiavimas, ir pan. Integruoti Facebook ir Pinterest sklaidos mygtukai patogiam dalinimuisi socialiniuose tinkluose. Svetainės turinys pateikiamas dviem kalbomis.

  Mama su Knyga

  Internetiniu svetainiu kurimas - Mama su knyga

  Apsilankykite – www.mamasuknyga.lt

  Mama su Knyga“ – tai tinklaraštis apie knygas. Klientė labai mėgsta skaityti ir sėkmingai perkėlė šį savo hobį į interneto platybes. Tinklaraštyje pateikiamos perskaitytų knygų apžvalgos ir kita aktuali informacija.

  Tinklaraščio funkcijos realizuotos WordPress variklio pagalba, praplečiant jį aktualia struktūrizuota informacija, tokia kaip kūrinio žanras, autorius, puslapių skaičius,ir pan. Knygų apžvalgos suskirstytos į kelias kategorijas. Didelis dėmesys skirtas integracijai su socialiniais tinklais: Facebook ir Instagram. Tinklaraštis susietas su Facebook bei Instagram paskyromis, naudojami Facebook sklaidos mygtukai bei Facebook komentarų modulis. Prijungta AdSense paskyra ir sukonfigūruotas reklaminių skelbimų rodymas. Klientė pati valdo tinklaraštyje pateikiamą informaciją, nesunkiai įkelia naujas knygų apžvalgas bei atnaujina kitą aktualią informaciją.

  Jolana

  Internetiniu svetainiu kurimas - Jolana

  Apsilankykite – www.jolana.lt

  UAB „Jolana“ teikia buhalterinės apskaitos paslaugas įvairių tipų įmonėms bei fiziniams asmenims. Reprezentacinė svetainė atspindi jų veiklą.

  Atsižvelgiant į kliento norus bei vizijas, sukurtas logotipas, parinktos tematiką atitinkančios nuotraukos. Pasirinktas tvarkingas, struktūriškas dizainas. Paslaugų bei kolektyvo aprašymai realizuoti taip, kad reikalui esant, klientas galėtų nesunkiai juos pasikoreguoti. Svetainės tekstai pagal galimybes optimizuoti paieškos sistemoms.

  Sadhana centras

  Internetiniu svetainiu kurimas - Sadhana

  Apsilankykite – www.sadhanacentras.lt

  Sadhana dvasinio tobulėjimo centras“ organizuoja įvairius renginius, paskaitas, stovyklas, jogos užsiėmimus. Teikiamos astrologinės konsultacijos. Klientė rašo straipsnius spaudai, susijusius su savęs pažinimo temomis.

  Svetainėje įdiegtas renginių modulis, kuriame sistemingai pateikiama informacija apie renginius. Lankytojai gali užsisakyti naujienlaiškį. Lankytojų kontaktai surenkami naujienlaiškio modulyje, kurio pagalba klientė gali nesunkiai išsiųsti elektroninius laiškus. Svetainėje tap pat yra straipsnių modulis, kuriame publikuojami straipsniai aktualiomis temomis. Pasirinktas tradicinis įprastas dizainas, leidžiantis lankytojui lengvai rasti reikalingą informaciją ir funkcijas. Klientė nesunkiai gali pati įkelti straipsnius, informaciją apie renginius, ar pakoreguoti kitą svetainės informaciją. Svetainė susieta su keliomis paskyromis Facebook’e.