Garantuotas internetinės svetainės kūrimas

Internetines svetaines kurimas - garantija

Internetinės svetainės kūrimas – tai atsakingas procesas, kurio metu jūsų norai ir idėjos paverčiami veikiančia internetine svetaine. Šio proceso eigoje svarbu įsitikinti, kad jūsų lūkesčiai buvo suprasti teisingai. Kurdama svetainę, rezultatą derinu su jumis. Pradedant nuo eskizų, svetainės struktūros, iki galutinio išbaigto dizaino. Daugelį metų praleidau programinės įrangos kūrime. Ši patirtis man labai padeda suprasti jūsų norus ir poreikius, bei vaizdžiai perteikti jums, kaip atrodys galutinis rezultatas. Taigi, jūs iš anksto žinote, kokia bus jūsų svetainė. Internetinės svetainės kūrimas yra prognozuojamas. Tai gero rezultato garantija.

Pinigų grąžinimo garantija

Esu optimistiškai nusiteikusi, kad bet kurią nemalonią situaciją galima išspręsti taip, kad visi situacijos dalyviai liktų patenkinti. Jeigu darbo eigoje suprasite, kad dėl kažkokių priežasčių mano paslaugos jums netinka, nuoširdžiai stengsiuosi išspręsti visas iškilusias problemas. Jei nepavyks, aš grąžinsiu visus jūsų už svetainės kūrimą sumokėtus pinigus. Jūs visiškai nerizikuojate.

Jeigu jums reikia pagalbos su internetine svetaine, palikite savo kontaktus ir aš su jumis susisieksiu.

  Kokybės garantija

  Naudoju turinio valdymo sistemą WordPress, o elektroninei prekybai – WooCommerce modulį. Tai pati populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje, gavusi daugybę apdovanojimų. Ji tinka tiek mažoms, tiek didelėms svetainėms. Ją naudoja tokios kompanijos, kaip: The New York Times, The Washington Post, Microsoft, The Walt Disney Company, Mercedes-BenzToyota, Sony Music, Beyonce, Sylvester Stallone, Vogue, ir daugybė kitų.

  WordPress sistema vystoma jau daugelį metų, naudojant griežtus standartus ir naujausias technologijas. Šiai dienai ji turi daugybę įvairiausių modulių ir papildinių, kurių pagalba galima sukurti pačias įvairiausias svetaines bei patogiai jas plėsti. Tai yra atviro kodo sistema, kas reiškia, kad prireikus ją gali perimti kitas programuotojas.

  Klientų atsiliepimai

  Patenkintas klientas – tai geriausias veiklos įvertinimas. Štai kaip internetinės svetainės kūrimas atrodo mano klientams:

  Nuo pat bendradarbiavimo pradžios gaunu daugiau nei tikiuosi.
  Paslaugos visada atliekamos sutartu laiku, atsižvelgiama į pageidavimus.
  Internetinė svetainė sukurta taip, kad ja patogu ir paprasta naudotis.
  Laikas įrodė, kad kilus neaiškumams bet kada galiu kreiptis patarimo ar pagalbos.

  Skaityti visus atsiliepimus

  Keli darbų pavyzdžiai

  Daugiau darbų pavyzdžių