Elektroninės parduotuvės. Pardavimų augimui

Elektronines parduotuves
Internetas tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, pakeisdamas ne tik sprendimų priėmimo įpročius, bet ir prekybos sektorių. Apsipirkimas neiškeliant kojos iš namų tapo įprastu reiškiniu, o elektroninės parduotuvės apima vis didesnę dalį rinkos. Patogu pirkėjui – nauji iššūkiai pardavėjui. Tokia šio laikmečio tendencija. Jei nenorite atsilikti, reikia priimti šį iššūkį.

Elektroninės prekybos rinkoje konkuruoja kone visas pasaulis. Atstumai čia nebevaidina didelio vaidmens. Sunku išsirinkti iš pasiūlymų gausos. Efektyvi, suprantama ir kokybiška parduotuvė padės jūsų klientams išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Elektroninės parduotuvės kaina

Jei atstovaujate nedidelį verslą ir norite pristatyti savo prekes internetinėje erdvėje, elektroninės parduotuvės kaina  yra nuo 2000€. Tiksli kaina priklauso nuo jūsų verslo ypatybių ir nuo funkcijų, kurias parduotuvė turės atlikti.

Į kainą įeina visas kūrimo procesas iki pat veikiančios elektroninės parduotuvės: idėjų ir norų aptarimas, dizainas, prekių sąrašas, užsakymų valdymo modulis, mokėjimų modulis, ataskaitos, testavimas, apmokymas dirbti su nauja parduotuve, ir pan. Plačiau apie tai skaitykite Kainų skiltyje.

Jeigu jums reikia pagalbos su elektronine parduotuve, palikite savo kontaktus ir aš su jumis susisieksiu.

  Elektroninės parduotuvės savybės: Efektyvi, Suprantama, Kokybiška.

  Kaip ir kiekvienai internetinei svetainei, elektroninei parduotuvei taip pat yra svarbios tokios savybės kaip: randamumas paieškos sistemose, pritaikymas mobiliesiems įrenginiams, integracija su socialiniais tinklais, turinio valdymo sistema, statistika, laikui atspari struktūra, tvarkingas programinis kodas, ir pan. Daugiau apie tai skaitykite Internetinių svetainių skiltyje.

  Kita vertus, elektroninės parduotuvės turi savo specifiką, kurią reikia įvertinti siekiant, kad ji būtų efektyvi, suprantama ir kokybiška.

   

  Internetines svetaines savybes - efektyvi

   

  Efektyvi parduotuvė yra tokia, kuri padeda jums parduoti, o jūsų klientams palengvina norimų prekių įsigijimo procesą. Todėl visuomet siekiu, kad ji atitiktų tokius kriterijus:

  1. Aiškus informacijos apie prekes pateikimas

  Logiškas prekių suskirstymas į kategorijas, struktūrizuotas prekių aprašymas, nuotraukos, paieška, ir panašios funkcijos padeda jūsų klientui be didelio vargo surasti sau tinkamą prekę. Tai ženkliai padidina elektroninės parduotuvės efektyvumą.

  2. Patogus užsakymų valdymas

  Elektroninė parduotuvė yra daug daugiau, nei paprasta svetainė. Joje vyksta pardavimas, todėl ji turi atitikti, išpildyti ir pageidautina palengvinti pardavimų procesą, kurį esate įdiegę savo versle. Tam reikalingas atitinkamai sukonfigūruotas užsakymų valdymo modulis, galimybė prisijungti keliems asmenims, ir pan.

  3. Grįžtamasis ryšys

  Kaip ir internetinėje svetainėje, parduotuvėje taip pat svarbi galimybė užmegzti kontaktą su potencialiais klientais. Be to, elektroninėje parduotuvėje pagal jūsų poreikius dar galima įdiegti tokias funkcijas, kaip: prekių įvertinimai, atsiliepimai, apklausos, ir pan.

   

  Internetines svetaines savybes - suprantama

   

  Norint, kad elektroninė parduotuvė būtų suprantama, reikia ne tik aiškiai išdėstyti aktualią informaciją, bet ir taip suorganizuoti pirkimo procesą, kad pirkėjas jaustųsi saugiai. Svarbu, kad pirkėjas be papildomų pastangų suprastų pirkimo eigą, o pati parduotuvė elgtųsi prognozuojamai. Galiu išskirti tokias pagrindines savybes:

  1. Aiškiai ir patogiai išdėstyta aktuali informacija

  Kaip jau minėta, reikia aiškiai pateikti informaciją apie prekes. Ne mažiau svarbi ir informacija apie patį pirkimo procesą, prekių pristatymą, apmokėjimo būdus, grąžinimo sąlygas, ir pan.

  2. Įprasta pirkimo eiga

  Elektroninė prekyba vystosi jau daugelį metų. Per tą laiką išdirbtas tam tikras procesas, kaip vyksta prekių užsakymas, apmokėjimas, užsakymo apdorojimas. Užsukęs į elektroninę parduotuvę, pirkėjas yra įpratęs matyti savo prekių krepšelį, pažingsniui formuoti užsakymą, jį apmokėti, ir t.t. Taip pat, jis tikisi gauti žinutes apie užsakymo vykdymą, matyti savo užsakymų istoriją, ir pan. Todėl elektroninėje parduotuvėje svarbu įdiegti pirkėjui įprastą pirkimo eigą, kad pirkėjas suprastų ją be papildomų pastangų ir jaustųsi patikimai.

  Jūs užsakymus valdysite specialaus modulio pagalba, kuris informuoja apie naujus užsakymus, aiškiai pateikia informaciją apie pirkėją bei nupirktas prekes, leidžia keisti užsakymo statusą, ir pan. Galėsite formuoti pardavimų ataskaitas.

   

  Internetines svetaines savybes - kokybiska

   

  Esu iš tų žmonių, kuriems svarbi atliekamų darbų kokybė. Apie internetinių svetainių kokybės standartus daugiau skaitykite Internetinių svetainių skiltyje. Elektroninėms parduotuvėms papildomai išskirčiau šiuos dalykus:

  1. Patikrintas elektroninės prekybos modulis

  Naudoju turinio valdymo sistemą WordPress bei WooCommerce modulį, skirtą elektroninei prekybai. Tai daugelio metų patikrinta kokybė. 28% iš visų pasaulio elektroninių parduotuvių naudoja WooCommerce modulį, nes jis lengvai konfigūruojamas pagal verslo ypatybes bei poreikius ir turi visas reikalingas funkcijas nepriekaištingai pirkimo eigai. WordPress bei WooCommerce yra pastoviai tobulinami, rūpinamasi jų saugumu, taikomos naujausios technologijos. Naudojama atviro kodo sistema, o tai reiškia, kad jūs neprisirišate prie programuotojo.

  2. Savalaikė pagalba

  Visuomet stengiuosi užmegzti draugišką ryšį su savo klientais. Padedu žengti pirmuosius jūsų elektroninės parduotuvės žingsnius. Jei kada nors prireikia pagalbos, operatyviai reaguoju.

  Malonu, jei klientas sugrįžta, tačiau niekada nesistengiu „pririšti“ jo prie savęs. Atiduodama parduotuvę, apmokysiu jus savarankiškai su ja dirbti, kad nereikėtų ieškoti pagalbos dėl smulkmenų.

  Gero rezultato garantija

  Esu įsitikinusi, jog neliksite nusivylę, o kad jūs saugiau jaustumėtės, taikau pinigų grąžinimo garantiją. Daugiau apie tai skaitykite Garantijos skiltyje.

  Keli darbų pavyzdžiai

   

  Daugiau darbų pavyzdžių

  Klientų atsiliepimai

  Nuo pat bendradarbiavimo pradžios gaunu daugiau nei tikiuosi.
  Paslaugos visada atliekamos sutartu laiku, atsižvelgiama į pageidavimus.
  Internetinė svetainė sukurta taip, kad ja patogu ir paprasta naudotis.
  Laikas įrodė, kad kilus neaiškumams bet kada galiu kreiptis patarimo ar pagalbos.

  Skaityti visus atsiliepimus