Internetinės svetainės. Jūsų veiklos vystymuisi

Internetines svetaines
Internetas – tarsi naujas šio pasaulio matavimas, kur internetinės svetainės atspindi tai, kas mes esame ir kuo užsiimame. Šiais laikais, visai pagrįstai galima teigti: „Jei kažko nėra internete, tai vadinasi nėra visai.“ Jei norite, kad jūsų veiklą pastebėtų, ji irgi turi ten būti.

Priimant bet kokius sprendimus, pirmuoju patarėju tampa internetas. Efektyvi, suprantama ir kokybiška svetainė padės jūsų lankytojams priimti teisingą sprendimą.

Internetinės svetainės kaina

Jei norite tiesiog pristatyti savo veiklą internetinėje erdvėje, internetinės svetainės kaina  yra nuo 900€. Tiksli kaina priklauso nuo jūsų tikslų ir nuo funkcijų, kurias svetainė turės atlikti.

Į kainą įeina visas internetinės svetainės kūrimo procesas: pradedant nuo idėjų ir norų iki veikiančios svetainės paleidimo ir apmokymo dirbti su ja. Plačiau apie tai skaitykite Kainų skiltyje.

Jeigu jums reikia pagalbos su internetine svetaine, palikite savo kontaktus ir aš su jumis susisieksiu.

  Internetinės svetainės savybės: Efektyvi, Suprantama, Kokybiška.

   

  Internetines svetaines savybes - efektyvi

   

  Efektyvi svetainė yra tokia, kuri teikia naudą jos lankytojams ir jums. Todėl visuomet siekiu, kad ji atitiktų tokius kriterijus:

  1. Atlieka savo funkciją

  Svarbiausia yra ne pats faktas, kad turėsite internetinę svetainę. Svarbiausia yra tai, kaip ta svetainė padės jums vystyti savo veiklą. Įsigilinus į jūsų poreikius, internetinėje svetainėje galima ne tik pateikti tekstinę, vaizdinę ar video medžiagą, bet ir įdiegti eilę funkcijų, padedančių jums dirbti. Plačiausiai paplitę yra tokios funkcijos, kaip: kontaktų forma, naujienlaiškių siuntimas, apklausa, atsiliepimų rinkimas, galimybė valdyti svetainę keliems asmenims, ir pan.

  2. Randama paieškos sistemose (pvz. Google)

  Kurdama internetinę svetainę, pirmiausia galvoju apie žmones, tačiau nepamirštu to, kad ją „skaitys“ ir paieškos sistemos. Mažai prasmės turėti kad ir tobulą svetainę, jei jos nebus paieškos rezultatuose. Tai vadinama SEO optimizacija, tačiau jums visai nebūtina atsiminti sudėtingus terminus. Aš suprojektuosiu ją taip, kad „patiktų“ paieškos sistemoms, o jums beliks laikytis kelių paprastų taisyklių valdant savo svetainę.

  3. Pritaikyta mobiliesiems įrenginiams
  Pasauliniu mastu, interneto sunaudojimas mobiliuose įrenginiuose jau aplenkė kompiuterius (StatCounter duomenys). Kuriant internetines svetaines, būtina atsižvelgti į šias tendencijas.

  4. Integracija su socialiniais tinklais
  Kiekvienas interneto naudotojas praleidžia vidutiniškai apie 2 valandas per dieną socialiniuose tinkluose (Statista duomenys). Todėl, jei dar tik žengiate pirmuosius žingsnius internetinėje erdvėje, nuoširdžiai patariu pradėti nuo socialinių tinklų. Kurdama internetines svetaines, skiriu didelį dėmesį šiai integracijai.
   

  Internetines svetaines savybes - suprantama

   

  Techniniai dalykai kartais gali atrodyti sudėtingi, bet viską galima paaiškinti suprantama kalba. Kalbant apie suprantamumą, galiu išskirti šias pagrindines savybes:

  1. Aiškiai ir patogiai išdėstyta aktuali informacija

  Tuomet lankytojui svetainė atrodys suprantama. Svarbus patrauklus dizainas ir estetiškas vaizdas. Jeigu svetainė skirta ne tik lietuviams, labai praverčia daugiakalbiškumo funkcija.

  2. Turinio valdymo sistema

  Jūs valdysite savo svetainės turinį per turinio valdymo sistemą. Tam visiškai pakanka bendro kompiuterinio išprusimo. Galima koreguoti tekstus panašiu į Word redaktoriumi, nesunkiai įkelti nuotraukas, video medžiagą, ir pan. Aš apmokau, kaip naudotis turinio valdymo sistema ir atlikti jums aktualius veiksmus.

  3. Statistika

  Kad suprastumėte, kaip į jūsų svetainę reaguoja lankytojai, galima pridėti aiškią lankomumo statistiką, paremtą Google Analytics.

   

  Internetines svetaines savybes - kokybiska

   

  Internetinės svetainės kokybė išryškėja bėgant laikui. Kokybiška svetainė taupo jūsų pinigus. Ji yra lanksti besikeičiant poreikiams, saugi, atitinka standartus ir kuriama vadovaujantis geriausiomis praktikomis. Savo veiklai taikau tam tikrą „kokybės kodeksą“:

  1. Laikui atspari struktūra

  Gyvenimas nestovi vietoje, viskas keičiasi, jūsų veikla taip pat. Siekiu suprojektuoti svetainę taip, kad ji galėtų keistis kartu, ir tarnautų jums ilgą laiką.

  2. Tvarkingas programinis kodas

  Man patinka mano darbas, aš domiuosi šia sritimi, ieškau geriausių sprendimų. Stengiuosi, kad svetainės programavimo kodas būtų tvarkingas ir atitiktų standartus. Tai turi įtakos internetinės svetainės greičiui bei reitingui paieškos sistemose.

  3. Patikrinta turinio valdymo sistema

  Naudoju populiariausią pasaulyje turinio valdymo sistemą WordPress. Tai daugelio metų patikrinta kokybė ir keleto dešimčių milijonų vartotojų pripažinimas. Nesuskaičiuojamos funkcijos ir praktiškai beribės galimybės, kurias galima pritaikyti jūsų svetainei pagal poreikius ir laiko dvasią. WordPress yra pastoviai tobulinama sistema, pritaikant naujausias technologijas ir užtikrinant saugumą.  WordPress yra atviro kodo sistema, o tai reiškia, kad jūs neprisirišate prie svetainės kūrėjo. Prireikus, ją gali perimti kitas programuotojas.

  4. Savalaikė pagalba

  Bendrauju su savo klientais ir po to, kai svetainė jau padaryta. Jei prireikia pagalbos, operatyviai reaguoju.

  Visada malonu, kai klientas sugrįžta, tačiau niekada nesistengiu „pririšti“ jo prie savęs. Atiduodama svetainę, apmokysiu savarankiškai valdyti svetainės turinį, kad jums nereikėtų ieškoti pagalbos dėl smulkmenų, pavyzdžiui, dėl pasikeitusios kontaktinės informacijos, ar pan.

  Gero rezultato garantija

  Esu įsitikinusi, jog neliksite nusivylę, o kad jūs saugiau jaustumėtės, taikau pinigų grąžinimo garantiją. Daugiau apie tai skaitykite Garantijos skiltyje.

  Keli darbų pavyzdžiai

   

  Daugiau darbų pavyzdžių

  Klientų atsiliepimai

  Nuo pat bendradarbiavimo pradžios gaunu daugiau nei tikiuosi.
  Paslaugos visada atliekamos sutartu laiku, atsižvelgiama į pageidavimus.
  Internetinė svetainė sukurta taip, kad ja patogu ir paprasta naudotis.
  Laikas įrodė, kad kilus neaiškumams bet kada galiu kreiptis patarimo ar pagalbos.

  Skaityti visus atsiliepimus